21
edits
Tags: Reverted 2017 source edit |
Tags: Reverted 2017 source edit |
||
Line 144: | Line 144: | ||
|- | |- | ||
|[[iOS 17.2]] | |[[iOS 17.2]] | ||
|23.2 | |||
|Dawn | |Dawn | ||
|December 2023 | |December 2023 | ||
|- | |||
|[[iOS 17.3]] | |||
|23.3 | |||
|Dawn | |||
|January 2024 | |||
== References == | == References == |
edits