21
edits
Tags: Reverted 2017 source edit |
Tags: Reverted 2017 source edit |
||
Line 137: | Line 137: | ||
|Dawn (iOS 17.0 - 17.3) | |Dawn (iOS 17.0 - 17.3) | ||
|September 2023 | |September 2023 | ||
|- | |||
|[[iOS 17.1]] | |[[iOS 17.1]] | ||
|23.1 | |23.1 | ||
|Dawn | |||
|October 2023 | |October 2023 | ||
|- | |||
|[[iOS 17.2]] | |||
|Dawn | |||
|December 2023 | |||
== References == | == References == |
edits