60
edits
m (AGAIN! 15.3 is not supported, current release is 15.5) |
Tag: 2017 source edit |
||
Line 119: | Line 119: | ||
|{{version|unsupported|[[openSUSE Leap 15.3]]}}||2 June 2021 | |{{version|unsupported|[[openSUSE Leap 15.3]]}}||2 June 2021 | ||
|- | |- | ||
|{{version| | |{{version|unsupported|[[openSUSE Leap 15.4]]}}||8 June 2022 | ||
|- | |- | ||
|{{version|latest|[[openSUSE Leap 15.5]]}}||7 June 2023 | |{{version|latest|[[openSUSE Leap 15.5]]}}||7 June 2023 | ||
|- | |- | ||
|{{version|future|[[openSUSE Leap 15.6]]}}||June 2024 | |||
|- | |||
! colspan="5" |<h3> openSUSE Tumbleweed </h3> | ! colspan="5" |<h3> openSUSE Tumbleweed </h3> | ||
|- | |- |
edits