21
edits
Tags: Reverted 2017 source edit |
Tags: Reverted 2017 source edit |
||
Line 149: | Line 149: | ||
|December 2023 | |December 2023 | ||
|Journal App | |Journal App | ||
|- | |||
|[[iOS 17.2.1]] | |||
|23.2.1 | |||
|Dawn | |||
|December 2023 | |||
|bug fixes, and it’s recommended | |||
|- | |- | ||
|[[iOS 17.3]] | |[[iOS 17.3]] |
edits