1,573
edits
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
Tag: 2017 source edit |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| ProfessionalWMC (edition upgrade only) | | ProfessionalWMC (edition upgrade only) | ||
| GBFNG-2X3TC-8R27F-RMKYB-JK7QT | | GBFNG-2X3TC-8R27F-RMKYB-JK7QT | ||
|- | |||
| Enterprise (edition upgrade only) | |||
| VTNMT-2FMYP-QCY43-QR9VK-WTVCK | |||
|- | |- | ||
| Education (edition upgrade only) | | Education (edition upgrade only) |