92
edits
(Updated the page for Fedora 34) Tag: 2017 source edit |
(new upcoming version) |
||
Line 215: | Line 215: | ||
|3.36 | |3.36 | ||
|- | |- | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|[[Fedora 33]] | |[[Fedora 33]] | ||
Line 227: | Line 229: | ||
|5.12 | |5.12 | ||
|40 | |40 | ||
|- | |||
|Fedora 35 | |||
| | |||
|N/A | |||
|N/A | |||
|N/A | |||
|} | |} | ||
edits