363
edits
No edit summary Tag: 2017 source edit |
No edit summary Tag: 2017 source edit |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
!Versions!!Release date | !Versions!!Release date | ||
|- | |||
|[[SuSE Linux 7.0|SuSE Linux 7.0]]||2000-09-27 | |||
|- | |||
|[[SuSE Linux 7.1|SuSE Linux 7.1]]||2001-01-24 | |||
|- | |||
|[[SuSE Linux 7.2|SuSE Linux 7.2]]||2001-06-15 | |||
|- | |||
|[[SuSE Linux 7.3|SuSE Linux 7.3]]||2001-10-23 | |||
|- | |- | ||
|[[SuSE Linux 8.0|SuSE Linux 8.0]]||2002-04-22 | |[[SuSE Linux 8.0|SuSE Linux 8.0]]||2002-04-22 |
edits