363
edits
mNo edit summary |
No edit summary Tag: 2017 source edit |
||
Line 11: | Line 11: | ||
!Versions!!Release date | !Versions!!Release date | ||
|- | |- | ||
|[[SUSE Linux 9.0|SUSE Linux 9.0]]||2003-10- | |[[SuSE Linux 8.0|SUSE Linux 8.0]]||2002-04-22 | ||
|- | |||
|[[SuSE Linux 8.1|SUSE Linux 8.1]]||2002-09-30 | |||
|- | |||
|[[SuSE Linux 8.2|SUSE Linux 8.2]]||2003-04-07 | |||
|- | |||
|[[SUSE Linux 9.0|SUSE Linux 9.0]]||2003-10-15 | |||
|- | |- | ||
|[[SUSE Linux 9.1|SUSE Linux 9.1]]||2004-04-23 | |[[SUSE Linux 9.1|SUSE Linux 9.1]]||2004-04-23 |
edits